O DGWB

O Nas

Dolnośląska Grupa Wspierania Biznesu to grupa firm i przedsiębiorców, która aktywnie promuje inicjatywy na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Głównym celem grupy jest wspieranie mikroprzedsiębiorczości w Polsce i zapobieganie bezrobociu dzięki aktywizacji studentów, absolwentów i osób bezrobotnych.

Naszą misją jest tworzenie warunków sprzyjających zakładaniu własnych działalności gospodarczych przez przedsiębiorcze jednostki oraz poprawa konkurencyjności sektora małych i średnich przedsiębiorstw nie tylko w regionie Dolnego Śląska, ale także całej Polski.

Uruchomiony Program Aktywizacja ma na celu udzielanie realnej i darmowej pomocy dla nowo powstających firm w Polsce. Chcemy ułatwić przedsiębiorcom stawianie pierwszych kroków, dlatego każdy początkujący właściciel firmy, który założy działalność w ciągu 60 dni może skorzystać z darmowego pakietu korzyści na start.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy i przedsiębiorców, którzy chcą przyłączyć się do działań DGWB.

Razem możemy więcej!

Instytucje współpracujące

https://wfirma.pl Serwis wFirma.pl jest liderem na rynku samodzielnej księgowości online. Dostarcza przedsiębiorcom szereg narzędzi finansowo-księgowych oraz handlowych, które usprawniają zarządzanie własnym biznesem.
https://vindicat.pl Vindicat.pl to internetowa platforma samodzielnej windykacji należności (polubownej oraz sądowej). Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych system VCAT umożliwia samodzielne odzyskiwanie przez wierzycieli nawet niewielkich długów.
Media IT
Media IT Sp. z o.o. to firma od 10 lat funkcjonująca na rynku mediów internetowych. Zarządza między innymi takimi portalami branżowymi jak cenabiznesu.pl i alterweb.pl