O DGWB

O Nas

Dolnośląska Grupa Wspierania Biznesu to grupa firm i przedsiębiorców, która aktywnie promuje inicjatywy na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Głównym celem grupy jest wspieranie mikroprzedsiębiorczości w Polsce i zapobieganie bezrobociu dzięki aktywizacji studentów, absolwentów i osób bezrobotnych.

Naszą misją jest tworzenie warunków sprzyjających zakładaniu własnych działalności gospodarczych przez przedsiębiorcze jednostki oraz poprawa konkurencyjności sektora małych i średnich przedsiębiorstw nie tylko w regionie Dolnego Śląska, ale także całej Polski.

Uruchomiony Program Aktywizacja ma na celu udzielanie realnej i darmowej pomocy dla nowo powstających firm w Polsce. Chcemy ułatwić przedsiębiorcom stawianie pierwszych kroków, dlatego każdy początkujący właściciel firmy, który założy działalność w ciągu 60 dni może skorzystać z darmowego pakietu korzyści na start.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy i przedsiębiorców, którzy chcą przyłączyć się do działań DGWB.

Razem możemy więcej!

Instytucje współpracujące

https://wfirma.pl Serwis wFirma.pl jest liderem na rynku samodzielnej księgowości online. Dostarcza przedsiębiorcom szereg narzędzi finansowo-księgowych oraz handlowych, które usprawniają zarządzanie własnym biznesem.
https://mojebiuro24.pl MojeBiuro24 Kompleksowe oprogramowanie dla biur rachunkowych online, które stanowi przydatne narzędzia w prowadzeniu księgowości. Program jest w pełni zintegrowany ze stronami Ministerstwa Finansów i e-ZUS.
Poradnik przedsiębiorcy Wydawnictwo internetowe dostarczające wiedzę z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa oraz przydatne narzędzia, m.in. kalkulator wynagrodzeń, które stanowią pomoc w zarządzaniu firmą.