http://programaktywizacja.pl

O Programie

Program Aktywizacja jest skierowany do osób, które założyły własną działalność w ciągu ostatnich 60 dni. Każdy startujący przedsiębiorca może zgłosić się do programu poprzez stronę www.programaktywizacja.pl i skorzystać z pakietu korzyści na start, które udostępniają Partnerzy projektu.

Przedsiębiorczość popłaca! Młody przedsiębiorca już na starcie oszczędza na kosztach prowadzenia działalności i otrzymuje wsparcie ekspertów.

Celem programu jest propagowanie idei mikroprzedsiębiorczości w Polsce i wsparcie przedsiębiorców w najtrudniejszym dla nich okresie, czyli w pierwszym roku działalności własnej firmy.

Program Aktywizacja wspierają:

Kto może wziąć udział?

Początkujący przedsiębiorca, który w ciągu 60 dni od momentu założenia własnej działalności gospodarczej zarejestruje się na stronie www.programaktywizacja.pl.
Partner programu, który promuje projekt wśród potencjalnych beneficjentów – organizacje i instytucje wspierające ideę przedsiębiorczości oraz aktywizacji zawodowej - w szczególności: organizacje studenckie, biura karier, fundacje wpierające start up’y, firmy szkolące przyszłych przedsiębiorców, urzędy pracy.

Przed przystąpieniem do programu zapoznaj się z regulaminem!

Przeczytaj Regulamin

Korzyści dla przedsiębiorcy

Oszczędność pieniędzy
Młody przedsiębiorca na starcie minimalizuje nakłady przeznaczone na prowadzenie działalności o koszty księgowe oraz wydatki na inne usługi uzyskane w ramach pakietu korzyści.
Oszczędność czasu
Oprogramowanie wFirma.pl usprawnia i przyspiesza realizację czynności związanych z pracami księgowo-finansowymi. Poszczególne funkcje programu pomagają zarządzać relacjami z klientem, prowadzić efektywne działania handlowe i prowadzić magazyn firmy.
Komfort pracy
Udostępnione w ramach programu aktywizacja narzędzia są intuicyjne i proste w obsłudze, a ich wykorzystanie zdecydowanie usprawnia prowadzenie własnej firmy.
Kompletne rozwiązanie
System wFirma.pl jest kompleksowym narzędziem online wspierającym sprawne zarządzanie firmą. Jeden program obsługuje niezbędne dla funkcjonowania przedsiębiorstwa czynności: fakturowanie, obsługę księgową, zarządzanie relacjami z klientem, kadry i płace oraz analizy.

Chcesz skorzystać z programu?

Zgłoś się!

Korzyści dla partnera programu

Efektywność

Dzięki poszerzeniu oferty
o możliwości programu, organizacja
możesz skuteczniej realizować
swoje statutowe cele

Zainteresowanie

Instytucja zyskuje kolejny kanał
komunikacji do aktywizacji
początkujących przedsiębiorców.

Wsparcie

Partnerzy otrzymają pakiet
materiałów promocyjnych,
gadżety, informacje
prasowe i wsparcie
merytoryczne.

Brak kosztów

Promocja Programu Aktywizacja
nie wiąże się z żadnymi kosztami
dla Partnera.

Jeśli chcesz zostać partnerem programu

Skontaktuj się z Nami