Prowadzenie firmy to nie lada wyzwanie. Wymaga od przedsiębiorcy wielu umiejętności i kompetencji. Bardzo często z początku prowadzenia firmy, nim się ona rozrośnie i zacznie przynosić widoczny zysk, właściciel firmy zajmuje się wszystkimi działaniami, których wymaga jego działalność - zarządzanie, marketing, produkcja, a nawet księgowość. Choć ostatnie często przeraża najbardziej, warto dowiedzieć się czym jest księgowość dla każdego

Księgowość dla każdego - co to oznacza?

Pod hasłem “księgowość dla każdego” kryje się rozwiązanie dla przedsiębiorcy, który nie posiada wiedzy z zakresu prawa podatkowego, rozliczania firmym oraz prowadzenia z tym związanej odpowiedniej dokumentacji, a chce lub musi samodzielnie prowadzić księgowość dla swojej firmy. Rozwiązanie to, to intuicyjne oprogramowanie do księgowości online, które jest dowodem, iż księgowość może być prosta, nawet dla osób, które niewiele wiedzą na jej temat. 

Przykładem takiego systemu jest wFirma, która oferuje wiele przydatnych funkcji w swoim oprogramowaniu. Z myślą o przedsiębiorcach tworzy intuicyjny program, dostosowany do potrzeb przedsiębiorców, tak aby nie musieli oni korzystać z usług księgowych, które każdego roku podnoszą ich ceny. W ramach pakietu do księgowości przedsiębiorca ma nielimitowany dostęp do pomocy ekspertów. Warto wspomnieć iż, podatnik będący użytkownikiem wFirmy nie musi martwić się o wciąż zmieniające się przepisy. System na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do zmian prawnych.

Księgowość dla każdego - przydatne funkcje

Oprogramowanie wFirma oferuje wiele przydatnych funkcji dla każdego przedsiębiorcy. Przykładem jest: 

  • Integracja z drukarkami fiskalnymi;
  • Integracje z bankowością online;
  • Integracja z GUS, US oraz ZUS;
  • Automatyczne księgowanie;
  • OCR za darmo i bez limitu;
  • Mobilne wystawianie faktur.